gototopgototop
Salus populi suprema lex . Marcus Tullius Cicero

Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС (вересень 2017)
Четвер, 05 жовтня 2017, 11:32

Пропонуємо Вашій увазі черговий випуск «Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС» за вересень 2017 року.

У вересні інтерес громадськості викликала доповідь Президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера про бачення майбутнього ЄС до 2025р., його розбудови як демократичного та сильного гравця на міжнародній і регіональній арені.

В європейських інституціях тривала робота щодо впровадження екологічної складової в макро-регіональні стратегії, удосконалення законодавства з питань енергоефективності, щодо ряду питань розпочаті консультації з громадськістю.

Вийшла у світ низка звітів, зокрема, щодо використання озоноруйнівних речовин, землекористування та їх впливу на довкілля.

У кліматичному секторі відбулась консолідація зусиль європейських інституцій з містами і регіонами, громадянським суспільством та екологічними асоціаціями у сфері запобігання зміні клімату, затверджено відповідні інвестиційні пакети. Представники наукового, промислового та неурядового секторів провели експертне обговорення майбутнього системи торгівлі викидами.

Цього разу темою місяця є забруднення шумом та його вплив на здоров’я людини. Шум займає друге місце серед усіх екологічних факторів, що негативно впливають на здоров’я населення. Зокрема Ви довідаєтесь і про заходи з попередження забруднення шумом в ЄС.

І на завершення, знайомимо Вас з Європейською Комісією, як вищим виконавчим органом ЄС, та рішеннями, як джерелами права ЄС.

#ЄвропейськіОрієнтириЗеленимРеформам

Читати далі...