gototopgototop
Salus populi suprema lex . Marcus Tullius Cicero

П'ятниця, 22 липня 2011, 22:52

lisaДИТЯЧІ ВРАЖЕНЯ ПРО СОЛОТВИНО

 

Цього літа я була у Солотвино. Поїхали ми туди із групою акторської майстерності «СПІРОГРАФ» - вперше тиждень самостійності без нагляду мами…

Солотвино знаходиться у Закарпатській області України, дуже близько до кордону із Румунією. Люди там розмовляють мовою, відмінною від тієї української мови, якою ми говоримо у Львові, багато людей розмовляють на російській мові, але ми усі порозумілися.

У Солотвино гарна природа, дуже багато зелені, а серед цієї зелені дуже багато сміття. Там люди справді дуже смітять, і сміття не вивозять, у Солотвино брудні озера і струмки, і це мені дуже не сподобалося. Там є і чисті озера, але нажаль їх дуже мало,  і ще - там дуже великі болота!

Під час відпочинку я відвідувала соляну кімнату, і там мені  дуже-дуже  сподобалось!! А ви знаєте звідки береться сіль у соляній кімнаті? Сіль у соляній кімнаті береться з соляних шахт, які знаходяться у Солотвино.  У соляну кімнату люди ходять, щоб бути здоровими!

Я думаю, що Солотвино відстали від Львова за рівнем якості життя на два роки. Там багато циганів і самій гуляти було страшно.

Хоч зараз літо, але була й  погана погода, а узимку  у Солотвино дуже холодно!

Але все таки, не дивлячись на те, що в цьому гарному краї багато бруду і сміття, там можна загоріти, відпочити та оздоровитися.  І мені б дуже хотілося, щоб там було більш чисто…

 

 

Липень-2011

Єлизавета Булгакова, 8 років

учениця 3-го класу Львівської середньої школи І ступеня № 4