gototopgototop
Salus populi suprema lex . Marcus Tullius Cicero

Відбулось засідання Робочої групи 5 “Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату”
Неділя, 20 березня 2016, 09:48

14 березня 2016 року представники 11 організацій, що є членами Робочої групи 5 “Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату” зібрались на зустріч, щоб визначити пріоритети своєї діяльності на наступний рік та обговорити організаційні засади діяльності Робочої групи.

Учасники відзначили необхідність тісної співпраці з європейською сторони Платформи громадянського суспільства для обговорення актуальних питань в тематичних сферах Робочої групи 5 та обміну досвідом.

Протягом 2016 року група працюватиме над проведенням моніторингу виконання Угоди про асоціацію з питань енергетики, транспорту, зміни клімату та довкілля.

Члени Робочої групи відзначили важливість не лише проведення самого моніторингу, але й можливості впливати на відповідні органи державної влади за допомогою налагодження діалогу та співпраці.

Однією з серйозних перешкод на шляху імплементації Угоди була названа інституційна слабкість профільних міністерств та комітетів Верховної Ради імплементувати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

Учасники погодились, що питання інформаційної підтримки для успішної імплементації положень Угоди про асоціацію є надзвичайно важливим та потребують втілення в життя.

За детальною інформацією звертатись:

Наталія Андрусевич, координатор РГ5, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Для довідки:

Платформа громадянського суспільства (ПГС) Україна-ЄС - орган громадянського суспільства, створення якого передбачено ст. 469-470 Угоди про асоціацію. Згідно з положеннями Угоди ПГС є двостороннім органом, що складається з представників громадянського суспільства України з однієї сторони і членів Європейського економічного і соціального комітету (ЄЕСК) - з іншої.

ПГС є одним із чотирьох органів Асоціації поряд із Радою асоціації, Комітетом асоціації та Парламентським комітетом асоціації. ПГС створена з метою забезпечення належної ролі громадськості у процесі виконання Угоди про асоціацію.